Infrastruktura energetyczna

Infrastruktura energetyczna

Chemiczne usuwanie graffiti ze złącz kablowych, szaf energetycznych oraz budynków infrastruktury energetycznej (nie zabezpieczonych przed graffiti).

Zabezpieczanie stacji transformatorowych przed graffiti, plakatami, mchami i degradacją powierzchni. Usuwanie graffiti wykonanego markerami i farbami w aerozolu.

Szafy kablowe

AGS 5 SR jest wiodącym produktem do usuwania graffiti z szaf złącz kablowych wykonanych z tworzyw sztucznych (smc lub estrodur) oraz lakierowanych metali. Przeznaczony do usuwania graffiti wykonanego markerami i farbami w aerozolu.

Elementy z poliwęglanu

AGS 560 jest środkiem dedykowanym do bardzo delikatnych materiałów jak np. poliwęglan oraz do innych
wrażliwych powierzchni, w tym również tych, których odporność chemiczna uległa osłabieniu wskutek naturalnych procesów degradacji wynikających z upływu czasu.

Elementy bitumiczne

AGS 27 i AGS 25 to dwa wyjątkowe produkty dedykowane wyłącznie do usuwania graffiti wykonanego przy użyciu konserwacji bitumicznej, o charakterystycznej ciemno-brązowej barwie i wyczuwalnej lepkości.

Zabezpieczanie

Zabezpieczanie złącz kablowych przed graffiti, plakatami, UV, abrazją,  porostami organicznymi za pomoca powlok ochronnych.

 

 

Footer 1
Footer 1
Footer 1
Footer 1
Copyright © City bez graffiti / Grupa ParaBuch 2020 / site by dagson media