Zabezpieczenia anty graffiti

Zabezpieczenia przed graffiti

W oparciu o technologię AGS (Anti Graffiti System) oferujemy zabezpieczenie powierzchni przed graffiti z & letnia gwarancją.

Środki AGS® do zabezpieczania przed graffiti są wodną dyspersją mikro wosków. Dzięki ich neutralnemu składowi mogą być stosowane na niemal każdej powierzchni, nie powodując nie pożądanych reakcji z podłożem. Występują w trzech bezbarwnych wariantach: mat, półmat, połysk, które w większości przypadków Są nie zauważalne na powierzchni.

Gwarancja na 7 lat

7-letni okres trwałości, który w praktyce wynosi kilkanaście lat. Oznacza to, ze przez ten okres zabezpieczenie nie zmieni swoich właściwości ochronnych i będzie skuteczne. Preparaty zachowują jednocześnie paroprzepuszczalność pokrytych materialów, działając jak typowa konserwacja powierzchni. Zastosowany filtr ,,UV” utrwala pierwotną kolorystykę.

Skuteczność systemu AGS®

potwierdza użycie go na tak reprezentacyjnych obiektach jak np. Coloseum w Rzymie, Katedra Notre Dame de la Croix w Paryżu, Kanał La Manche (Eurotunel), Most Oresund między Szwecją a Danią, Tower Bridge, Parlament Brytyjski, większość europejskich przewoiników kolejowych.

Szybko i skutecznie

W taki sposób, który nie będzie angażował Państwa cennego czasu, ani tym bardziej dodatkowych nakładów finansowych. Zapewniamy sprawne i bezpieczne dla czyszczonej powierzchni prace.

Pogotowie anty-graffiti

Reakcja na zdarzenie do 24h. Używamy technologii, które pozwalają na pracę w każdych warunkach atmosferycznych.

Footer 1
Footer 1
Footer 1
Footer 1
Copyright © City bez graffiti / Grupa ParaBuch 2020 / site by dagson media